Syksy lähenee ja niin myös syysjuhla ravintola Harlekiinissa! Laittakaahan kalenteriin ylös 8.10.2016 klo 18, silloin tavataan Harlekiinissa mukavan ohjelman ja herkullisen ruuan merkeissä sekä vietetään rentoa iltaa hyvässä seurassa.

Syysjuhlasta enemmän seuraavassa tiedotteessa.

Yhdistyksen vuosikokous on luettavissa tästä linkistä Rääkänpään asukasyhdistys ry vuosikokous 2016

Jäsenmaksuista!

Kaipaamme aika monen jäsenmaksuja tältä vuodelta. Heille, jotka eivät ole maksaneet, joiden jäsenmaksu suoritetta ei näy tiliotteellamme, ovat saaneet jäsenmaksulaskun kirjekuoressa. Käytättehän ehdottomasti viitenumeroa, jotta suoritus ohjautuu oikein ja merkintä tulee oikealle henkilölle. Maksakaa vain yksi jäsenmaksu / viitenumero.

Jos jäsenmaksunne on suoritettu, on lasku tietenkin aiheeton. Ottakaa siinä tapauksessa yhteyttä Kari Kuosmaseen; karikuosmanen@hotmail.com, puh. 0400 267 033 tai Ulla Juvaan: ullajuva@gmail.com, puh. 045 146 6455

Yhteystiedot

Jos yhteystiedoissa on muutoksia, ilmoittakaa muutokset Ullalle tai Karille, jotta tiedot ovat ajantasalla ja viestit saapuvat oikeaan osoitteeseen.

Kannatusjäsenet maksavat jäsenmaksu viitteellä 12344. Kannatusjäsenmaksu on 5 euroa. Maksu yhdistyksen tilille

Nordea FI14 1029 3000 3523 68